استفاده از چمن مصنوعی در تالار ها

استفاده از چمن مصنوعی در تالار ها

درباره کاربرد چمن مصنوعی برای تالار چه می‌دانید؟ آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که به تالار یا باغ تالاری رفته باشید که دلیل آن بخاطر جشن نبوده است، بلکه به دلیل زیبایی محل برگزاری آن شوق رفتن به آن را داشته اید؟ چمن مصنوعی برای تالار و باغ تالار یک ایده مقرون به صرفه برای تبدیل کردن یک مکان مناسب رویدادهای شماست که در کمترین زمان یک محیط باغ را به یک محیط جذاب و چشمگیر تبدیل می کند. چه میزبان جشن عروسی باشید و چه میزبان دورهمی های خانوادگی، بافت نرم و رنگ چمن مصنوعی باعث می شود مهمانان این رویداد را برای مدت طولانی به خاطر بسپارند.

 

 

مهم ترین مزیت چمن مصنوعی تزئینی برای تالار و باغ تالار این است که در زمان بسیار کوتاه نصب می شود و لازم نیست بابت اجرای محیط مورد نظر جهت برگزاری مراسم عروسی نگران نباشید. با خیال راحت و اطمینان کامل نیازهای خود را به موقع برای جشن برآورده می کنید.

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که استفاده از چمن مصنوعی یکی از جذاب‌ترین ابزارها برای طراحی دکوراسیون داخلی و محوطه سازی است. تالارها و باغ تالارها نیز از جمله فضاهایی می‌باشند که چمن‌ مصنوعی نقش به سزایی در زیبایی آن‌ها دارد. اگر شما هم قصد خرید چمن مصنوعی برای تالار را دارید، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

مزایای چمن مصنوعی برای تالار و باغ تالارها  

مزایای چمن مصنوعی برای تالار و باغ تالارها بیشمار است. اما مزایای زیست محیطی و زیبایی این محصول موجب شده است در زمینه های مختلف کاربردهای فراوانی داشته باشد. مانند صرفه جویی در هزینه های مصرف آب و نگهداری چمن. زمانی که از چمن استفاده می کنید، مطمئنا شما بدون نیاز دکوراسیون خاصی می درخشد. تعجب‌آور نیست که ببینید مهمانان مراسم کفش‌های خود را در آوردند تا به راحتی بتوانند با پای برهنه روی چمن نرم راه بروند!

چمن طبیعی

قابل اجرا برای مناسبت های خاص شما: چه در فضای باز قرار است اجرا شود و چه در محیط بسته، به راحتی چمن مصنوعی قابل نصب است. اما امروزه به دلیل تولید انواع چمن مصنوعی انتخاب کمی سخت به نظر می رسد. از طرفی چمن مصنوعی با مزایایی بسیار و امکان نصب آن، خیلی‌ها برای استفاده از آن انگیزه کافی دارند. برای انتخاب چمن مناسب باغ تالار و تالار ها باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید تا هنگام برگزاری مراسم  مشکل خاصی ایجاد نشود.

 

 

زیبایی چشم نواز برای محوطه باغ: زیبایی محوطه برای برگزاری جشن ها و مراسمات بسیار اهمیت دارد. طراحی محیط باید بگونه ای باشد که مهمان هنگام ورود از زیبایی و مرتب بودن محوطه شگف زده شوند. بدون‌شک، فضاهای برگرفته از طبیعت باعث آرامش و دلگرمی مهمان ها می شود و زیبایی خاص و دوست داشتنی به دکوراسیون تالار می بخشد.

 

 

دوام بسیار ایده ال و حدود ۱۰ سال: چمن مصنوعی های طراحی شده برای تالارها معمولا کیفیت ایده الی دارند و بسیار انعطاف پذیر است. در حقیقت، احتمال آسیب پذیری محصولات مقاوم بسیار کم است و به راحتی می توان با نگهداری به موقع ، از ظاهر همیشه زیبا چمن لذت برد. همچنین برخلاف چمن طبیعی هیچ نگرانی باید زرد شدن، آفت چمن و از بین رفتن با نصب چمن مصنوعی نخواهید داشت.

ویژگی های مهم چمن مصنوعی برای تالار

بهترین چمن مصنوعی برای باغ تالار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ چمنی که مداوم در برابر رقص و پایکوبی مهمان ها قرار دارد باید از ویژگی ها و مشخصات ساخت مناسبی برخوردار باشد. در صورت عدم انتخاب درست، بی شک بعد از مدت کوتاهی باید برای زیبایی ظاهر چمن اقدام کنید. در ادامه با چند از ویژگی های مهم و تاثیرگذار روی عملکرد چمن آشنا می شوید:

ارتفاع مناسب: یکی از ویژگی‌های مهم چمن مصنوعی ارتفاع آن است. چمنی که برای تالار و باغ تالار است که انتخاب می‌کنید نباید بیش از حد بلند باشد یا خیلی کوتاه. ارتفاع مناسب  برای چمن مصنوعی باغ تالار حدود ۱۶ الی ۲۴ میلیمتر است. در صورت انتخاب چمن های کوتاه، مطمئنا بعد از مدتی با کوبیده شدن چمن‌ مصنوعی مواجه خواهید شد و همچنین الیاف های بلندتر مشکلاتی مانند نظافت سخت و راه رفتن دشوار روی چمن را به همراه دارد.

تراکم ایده آل: چمن مصنوعی از نظر تراکم متفاوت ساخته می شود. تعداد گره های نظر گرفته شده به ازای هر متر مربع چمن مصنوعی، تراکم چمن را مشخص می کند. هرچقدر تعداد این گره ها بیشتر باشد، تراکم بیشتر خواهد بود و در نتیجه وزن کلی چمن افزایش پیدا می کند.

ضخامت الیاف: ضخامت چمن به نحوه ساخت آن بستگی دارد معمولا برای اجرای این محصول در محیط های دارای طرح تردد بالا از ضخامت های مناسب و بالا استفاده می شود تا چمن مصنوعی  ظاهر و زیبایی خود را خیلی زود از دست ندهد.

 

از هزینه های مداوم خسته شده اید؟ برای خرید چمن مصنوعی تالار اقدام کنید!

یکی از مشکلات رایج صاحبان تالار و باغ تالارها دردسر و هزینه های مداوم برای تعویض مکرر چمن طبیعی است. مطمئنا هر بار مجبور می‌شوند برای چمن زنی هزینه‌های گرانبهایی بپردازند و با صورت حساب های بزرگ جهت تهیه مواد مورد نیاز برای رشد چمن مواجه می شوند. در حالی که با نصب و خرید چمن مصنوعی یک سرمایه گذاری یکباره تجربه خواهید کرد. سرمایه ای که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد و در هزینه مصرف آب صرفه جویی می کند. در حالی که همیشه ظاهر زیبای خود را برای میزبانی رویدادهای مختلف حفظ خواهد کرد.

قیمت چمن مصنوعی برای تالار

بکارگیری چمن مصنوعی برای تالار سبب ایجاد محیطی سرسبز و دلنشین خواهد شد. شما می‌توانید از چمن مصنوعی برای محوطه سازی استفاده کرده و در کنار زیبایی آن، از مزایا و قابلیت‌های متعددی بهره مند شوید. لازم به ذکر است که نظافت چمن‌های مصنوعی بسیار آسان بوده و از ایجاد گل در هوای بارانی جلوگیری می‌کنند.

خوب است بدانید که چمن‌های مصنوعی در انواع مختلفی تولید می‌شوند که تهیه هر یک از آن‌ها به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید که مسئله کیفیت و طول عمر برای خرید این چمن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع عوامل بسیار زیادی در قیمت چمن مصنوعی برای تالار دخیل هستند که این عوامل عبارتند از:

  • نوع و کیفیت نخ به کار رفته
  • ارتفاع الیاف چمن‌های مصنوعی
  • تک بافت و یا دو بافت بودن چمن
  • ضخامت و میزان نخ به کار رفته
  • تراکم بافت چمن

نحوه نگهداری از چمن مصنوعی برای تالار

 

نگهداری چمن مصنوعی روی حفظ ظاهر چمن و افزایش طول عمر آن

 

خود را حفظ می‌کند و تنها کافی است هر لحظه که احساس می‌کنید چمن مصنوعی کثیف شده برای تمیز کردن و شستشو الیاف ها اقدام کنید.

 همچنین برای آشنایی بیشتر در مورد نحوه تمیز کردن چمن مصنوعی و نحوه نگهداری آن به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

 

برای کجاها استفاده می شود؟

 

استفاده از چمن مصنوعی در تالار و باغ تالار بسیار گسترده است و شما می توانید از این محصول برای اجرای ایده های متفاوت و جذاب در محیط باغ و تالار استفاده کنید. در موارد زیر با چند ایده رایج آشنا می شوید:

 

  • استفاده از چمن مصنوعی برای مسیر ورودی تالار و باغ تالار
  • استفاده از چمن مصنوعی برای محیط رقص و پایکوبی
  • استفاده از چمن مصنوعی برای پله ها
  • تزیین میزهای پذیرایی با چمن

 

موکت خارجی
موکت اروپایی
چمن مصنوعی
موکت سالن آمفی تئاتر
موکت اداری
موکت هتلی
موکت مسکونی
موکت ضد اشتعال
موکت با کیفیت