درباره آرتنوس

افتخار داریم به لطف پروردگار و به پشتوانه 13 سال تجربه موثر در صنعت طراحی و دکوراسیون داخلی و همکاری نزدیک با بهترین برندهای بین المللی توانمندی خود را با نگرشی مدرن و روزآمد و به هدف ارائه ی خدماتی شایسته و محصولاتی برازنده به مشتریان خود عرضه می نماید، توجه اصلی شرکت آرتنوس بر روی مدرنترین و به روزترین کفپوش های با کیفیت ساختمان که شامل طراحی و اجرا انواع موکتهای رول، تایل ،موکتهای Printed و چمن های مصنوعی سازمان گرفته است، تشکیل شده است.
*شرکت  معماری و طراحی داخلی کلبه نوین آرتنوس تنها نماینده انحصاری شرکت LANO بلژیک و موکت های تایل آرتنوس در ایران و خاورمیانه می باشد. این شرکت آماده ارائه محصولات خود در زمینه انواع موکت قابل نصب جهت سالن های آمفی تئاتر و همایش، اماکن عمومی، هتل ها(موکت های هتلی Axminister و Printed )، فضاهای اداری پر تردد و فضاهای مسکونی با مشخصات فنی شامل : موکت کند سوز ، آنتی
باکتریال با قابلیت جذب صدا مخصوص اماکن پر تردد و … مطابق با استاندارد اروپا، سازگار با محیط زیست، دارای گواهی برتر از GUT است.

خدمات شرکت آرتنوس

خدمات مشاوره و طراحی :

ارائه مشاوره و طراحی توسط کادری مجرب و حرفه ای با جدیدترین تکنولوژی متدهای روز دنیا و این خدمات هدیه ایست از آرتنوس به شما عزیزان که بدون هرگونه هزینه ای از آن بهره مند می شوید.

خدمات نظارت و اجرا

با بهره گیری از استادکاران خبره و کنترل کیفیت آرتنوس با خیالی آسوده ایده های خود را در کوتاهترین زمان محقق کنید.

خدمات پس از فروش

ارائه بهترین نحوه نگهداری و نظافت جهت ماندگاری بیشتر و همیشگی محصولات آرتنوس، سلامت و پاکیزگی را برای شما به ارمغان می
آورد.

تاریخچه شرکت لنو

تاریخچه شرکت لنو به سال 1970 بر می گردد، زمانی که سه شرکت بلژیکی با بیش از 100 سال سابقه نساجی به هم پیوستند و شرکت LANO را بوجود آوردند.

محصولات شرکت LANO شامل موکتهای Wilton و Axminster Woven Caepets و همچنین موکت های تافته می باشد که با توجه به نیاز هر فضا کفپوش مناسب آن به شما پیشنهاد داده می شود.

پوشش های آکوستیک دیوار و سقف شامل 1 – ) Wool Panel ( PLOYESTER FIBER دارای ضریب جذب NRC=0.94

مقاوم در برابر حریق متنوع در رنگبندی و 2 – Wood Wool Acoustic Panel با قابلیت رنگ شدن به رنگ دلخواه شما

تعهد شرکت LANO به محیط زیست

شرکت LANO نسبت به محیط پیرامون خود متعهد میباشد و این موضوع را در روند تولید و استفاده از منابع و نحوه تحویل محصولات نشان میدهد.هدف اصلی LANO به حداقل رساندن هر گونه اثر منفی است که ممکن است از رد پای ما به روی کره خاکی گذاشته شود و این کار با عملکرد مستقیم یا غیر مستقیم صورت میگیرد.ارتباط نزدیک با مشتریان و تامین کنندگان و همچنین تجزیه و تحلیل بسیار دقیق، مسئولیت خاص در قسمت کسب و کار LANO میباشد.ِهر قسمت
باید سیستمهای مربوط به محیط زیست را در نظر داشته باشد و کاملا مسئولیت عملکرد آن را به عهده داشته و به هییت مدیره اعلام کند.

اصول شرکت LANO در انجام فعالیت ها

منابع مواد اولیه منطبق با فلسفه محیط زیست
-کاهش تولید گازهای گلخانه ای در فرایند تولید محصولات
-کاهش ضایعات در طی فرایند تولید
-بهبود مستمر عملکرد محیطی محصولات برای صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق استفاده کارآمد از آن باز یافت مواد زائد
– بهبود چرخه محصول از طریق افزایش کیفیت و طول عمر محصولات
-ایجاد بهترین شیوه های زیست محیطی اقلیمی در چرخه تولید

مشتریان ما