کار را که کرد، آنکه تمام کرد!

عملیات تکمیل یا فینیشینگ، بی تردید یکی از مهم ترین بخشهای اجرایی پروژه های دکوراسیون داخلی به شمار می آید و بارزترین تفاوت کیفی مجریان دکوراسیون را می بایست در وحله نخست در نوع و کیفیت تجهیزات و لوازم جانبی مورد استفاده دانست و البته در گام بعدی مهمترین عنصر کیفی همان نیروی انسانی زبده و آشنا با فنون نصب خواهد بود. در همین راستا و به منظور دستیابی به بالاترین سطح کیفی در اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی ، آرتنوس اقدام به تامین و ارائه بهترین محصولات و لوازم جانبی مورد استفاده در نصب و فینیشینگ نموده تا در کنار بهره گیری از زبده ترین متخصصین نصب، نتیجه ای در خور و شایسته ی مشتریان خود ارائه نماید.

نام محصول

توضیحات فنی

تصویر

ابعاد محصول

رنگ بندی

پروفیل میانه 290

پروفیل میانه  Küberit EB-290  از جنس آلومینیم آبکاری شده بوده و بهترین انتخاب در هم رسانی پوشش های کف مختلف محسوب می شود این پروفیل به سادگی نصب شده و دارای استحکام مناسبی می باشد. خمکاری این پروفیل بسادگی توسط دست و برای دقت و تمیزی بیشتر با استفاده از ابزار های خم کن امکان پذیر می باشد

پروفیل گرده 460

پروفیل گرده Küberit EB-460 از جنس آلومینیم آبکاری شده و برای قاب بندی بین اتاقها می باشد. این پروفیل پشت چسب دار به سادگی نصب شده و دارای استحکام مناسبی می باشد.

پروفیل لب پله 228

پروفیل لب پله Küberit EB-228 از جنس آلومینیم آبکاری شده و طرح دندانه دار بوده و انتخابی مناسب برای قاب بندی و حفاظت کفپوش ها و امنیت تردد بر روی پله ها می باشد. این پروفیل پیچی قابلیت نصب بر روی انواع پله های ساده و مارپیچی را داراست و از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

پروفیل لب پله 229

پروفیل لب پله Küberit EB-229 از جنس آلومینیم آبکاری شده و طرح دندانه دار بوده و انتخابی مناسب برای قاب بندی و حفاظت کفپوش ها و امنیت تردد بر روی پله ها می باشد. این پروفیل پیچی قابلیت نصب بر روی انواع پله های ساده و مارپیچی را داراست و از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

پروفیل اختلاف سطح 240

پروفیل اختلاف سطح 240 Küberit ساخته شده از آلومینیوم یا برنج ، قابل استفاده برای ارتباط حاشیه های کفپوش با درجه بندی بالا به پوشش کف مجاور می باشد. این پروفیل پشت چسب دار قابلیت انطباق با سطوح پی وی سی، مشمع کف اتاق و یا لبه به لبه ی فرش را دارا بوده و از ظرافت و استحکام مناسبی برخوردار است.

پروفیل اختلاف سطح 241

پروفیل اختلاف سطح 241 Küberit ساخته شده از آلومینیوم یا برنج ، قابل استفاده برای ارتباط حاشیه های کفپوش با درجه بندی بالا به پوشش کف مجاور می باشد. این پروفیل پشت چسب دار قابلیت انطباق با سطوح پی وی سی، مشمع کف اتاق و یا لبه به لبه ی فرش را دارا بوده و از ظرافت و استحکام مناسبی برخوردار است.

پروفیل اختلاف سطح 244

پروفیل اختلاف سطح 244 Küberit ساخته شده از آلومینیوم یا برنج ، قابل استفاده برای ارتباط حاشیه های کفپوش با درجه بندی بالا به پوشش کف مجاور می باشد. این پروفیل پشت چسب دار قابلیت انطباق با سطوح پی وی سی، مشمع کف اتاق و یا لبه به لبه ی فرش را دارا بوده و از ظرافت و استحکام مناسبی برخوردار است.

پروفیل اختلاف سطح 247

پروفیل اختلاف سطح 247 Küberit ساخته شده از آلومینیوم یا برنج ، قابل استفاده برای ارتباط حاشیه های کفپوش با درجه بندی بالا به پوشش کف مجاور می باشد. این پروفیل پشت چسب دار قابلیت انطباق با سطوح پی وی سی، مشمع کف اتاق و یا لبه به لبه ی فرش را دارا بوده و از ظرافت و استحکام مناسبی برخوردار است.

پروفیل میله ای پله

استفاده از پروفیل های میله ای در کفپوش هایی که در سطح پله ها نصب می گردند نه تنها در تناسب و زیبایی کار تاثیری بسزا خواهد داشت ، بلکه دوام و ثبات کفپوش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. از این رو پروفیل های میله ای Küberit کیفیت و جلوه ای متفاوت به فضای پله های شما خواهد داد.

-

بست پروفیل میله ای

متناسب برای پروفیل های میله ای پله

بست یک طرف باز

بست ساده پروفیل میله ای

متناسب برای پروفیل های میله ای پله

ساده پیچی

گروه تامین و پشتیبانی آرتنوس

 

همکاران ما در تامین و پشتیبانی آرتنوس در حال تکمیل و گسترش دامنه و تنوع این محصولات جانبی می باشند. بدیهی است پیشنهادات و درخواستهای شما کمک شایانی به تکمیل این روند خواهد بود. لذا خواهشمندیم درخواستها و پیشنهادات خود را در صفحه تماس باما مطرح فرمایید.